Chwilo trwaj!

Bluza: Second Hand

Sukienka: H&M

Buty: Zara

Fot. Piotr Terebiński

W moim życiu zdarzają się chwile, że mimo małych przeciwności (zapalenie gardła, z którym walczę domowymi sposobami i ziołami) uśmiech nie schodzi z twarzy. Ostatni czas umacnia mnie w przekonaniu, że mam ogromne szczęście do ludzi, chociaż zdaję sobie sprawę, że wkładam w to również dużo swojego serca i pracy. Możliwe, że jako zdeklarowana optymistka (poprzedni post o talentach) skupiam się tylko na takich osobach, inne akceptuję – ale staram się ich unikać.

Moje życie obecnie toczy się wokół kolejnego spotkania Porozmawiajmy o Modzie, które odbędzie się 13 grudnia w  Akademia Kultury Akuku mieszcząca się w Galerii Sztuki OTO JA. Moją ogromną radością jest gość specjalny Elena Ciuprina artystka, osobowość w świecie ilustracji modowej i eventowej, projektantka mołdawskiego pochodzenia. Kalendarz Eleny jest mocno napięty, a jednak nie odpuściła spotkania z nami, co bardzo mnie cieszy.

Ponieważ już rozpoczęły się przygotowania do styczniowego spotkania (2 urodziny) to zmierzam się z moją słabą umiejętnością wybiegania w przyszłość. Ciężko mi powiedzieć jaki dzień będzie odpowiedni, chociaż miejsce jest już „zaklepane”, a poważne rozmowy z gościem trwają „Nie macie pojęcia, ilu tu będzie gości! I może jakiś super gość! ….” – tekst z Krainy Lodu <3 . Moja natura „tu i teraz” mi tego nie ułatwia. Ale podobno ideały nie istnieją 🙂

Chwilo trwaj..

Jutro spełniam kolejne z moich marzeń i urodzinowych prezentów, lecę na randkę z Hubertem do Lizbony <3 Będziemy jeść nowe przysmaki, pić wino (jeśli moje gardło pozwoli) robić dużo zdjęć, wysypiać się i dużo randkować..

Zapowiadają się wspaniałe dni, to jak tu nie kochać życia? Życzę Wam również doświadczania cudownych chwil <3

Komentarzy: 2

  1. Asia 9 grudnia 2016 o 10:09

    Dobrze czytać takie pozytywne wpisy 🙂 Pozostaje tylko życzyć powodzenia i dużo zaangażowania w dalszą pracę 🙂 A stylizacja bardzo ładna.

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥