Czy Twoje piersi są zdrowe?

1
Po raz piąty marka Quiosque organizuje akcję - Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Pragną w ten sposób zachęcić kobiety do wykonywania badań profilaktycznych, które skutecznie ochronią nas przed chorobą. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa  Centrum.
2
Zdrowie to priorytet, choć czasem trudno o tym pamiętać, zwłaszcza w ferworze życia. Gdy trzeba zawieźć dzieci do szkoły, przedszkola. Ugotować obiad, przypilnować, by dom nie stanął na głowie, poświęcić czas córce, mężowi, koleżance, mamie. A przy tym jeszcze pomyśleć o swojej karierze.
Czas wyrobić w sobie nawyk, który pomoże nam dbać o swoje zdrowie. USG, mammografia, a także samobadanie nie trwają długo i są bezbolesne.
8
6
Na zdjęciach mam bluzkę zaprojektowaną specjalnie na tę akcję. Możecie ją kupić w sklepach Quiosque przez pierwsze dwa tygodnie października, aby wesprzeć Stowarzyszenie Amazonki. Nadruk na bluzce - przedstawiający wizerunek kobiet o różnych sylwetkach - nawiązuje zarówno do motywu Różowej Wstążki, jak i hasła marki „Jesteśmy różne, jesteśmy
piękne”. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki <3
Wejdź na blog marki Quiosque i przekonaj się jak łatwo wykonać samobadanie piersi lub na Cykl porad z udziałem Amazonek na Youtube .
Warto o sobie pamiętać każdego dnia!  
5
4
Płaszcz, spódnica, bluzka: Quiosque
Fot. Monika Górska 
3

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥