Huczna celebracja – spotkanie Porozmawiajmy o Modzie


Huczna celebracja początku wakacji podczas spotkania Porozmawiajmy o Modzie.

Jak zawsze wyjątkowa atmosfera, kobiety z pełną otwartością i dużą dawką energii. Początkowo długo się zastanawiałam nad miejscem spotkania  „czy kobietom będzie się chciało dojeżdżać tyle kilometrów?” A jednak wygrało poczucie jedności ze spotkaniami i uroczy plener w środku lasu. Na spotkanie przybyło aż 40 różnorodnych kobiet.

Tematem przewodnim był „Powrót do natury”, gdy pierwszy raz weszłam do Oranżerii wiedziałam, że to jest to miejsce, w którym musimy się spotkać, za oknem drzewa, las, czego chcieć więcej będąc tak blisko natury.

Spotkanie było podzielone jak zazwyczaj na dwie części. Pierwsza była rozmową na temat powrotu do naturalnego życia, potrzeby zdrowego stylu życia, świadomego odżywiania, spacerowania bosymi nogami po trawie. Kobiety szczerze opowiadały o swoich poglądach. Zastanawiały się czy naturalne, autentyczne podejście jest obecnie lansowane i ma się dobrze sprzedawać czy sami wyczuwamy potrzebę wrócić do korzeni.  Rozmawiały o kolekcjach tworzonych z recyklingu, zdrowych kosmetykach i dbaniu o sylwetkę. Poruszono również kontrowersyjny temat futer i skór naturalnych, czy naprawdę są takie złe? A może są ratunkiem dla długoodkładających się sztucznych tworów.  Zdania były podzielone, ale rozmowa przebiegała w bardzo spokojnej, akceptującej drugą stronę atmosferze.

Druga część spotkania i Rozmowy bez drogowskazu z Martą Roman udowodniła, że warto spełniać swoje marzenia i ufać intuicji. To dzieki własnym przeczuciom, nie przygotowanym strategiom buduje swoją markę Me Like You.

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie. Największe i szczególne podziękowania dla Hotelu Kawallo, który bardzo miło mnie zaskoczył swoim podejściem, drobnymi prezentami dla każdej z Pań i piękną scenerią <3

Partnerami bez których Panie nie wyszłyby jeszcze z większym uśmiechem jest: Lilou, Kosmetyki Dla oraz szkoła językowa Come2Speak. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i kobiet za vouchery i prezenty <3

Fot. Piotr Terebiński 

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Drugie życie♥
Porozmawiajmy o Modzie