Razem z La Estetica przygotowuje się do wiosny

Fot. Piotr Terebiński 

Przychodzę do Was z nowym cyklem. Będę sprawdzać na własnej skórze jak wyglądają zabiegi w Gabinecie Medycznym La Estetica. W miłej atmosferze każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, podaniem informacji jak będzie przebiegał i jakie mogą być powikłania.

Podczas pierwszego spotkania Pani Monika (jak widać pełna uśmiechu i radości) zrobiła mi dwa zabiegi medyczne Bodypress i Cellstop na brzuch oraz nogi. Idealne dla mnie po ciąży. Po urodzeniu Kai moja skóra szybko wróciła do siebie, jednak po Kajetanie dopiero po 9 miesiącach zaczęłam czuć, że mam mięście brzucha.

Dostałam informację wcześniej jak ważne jest przygotowanie, że nie można np. dużo zjeść bo odczucia mogą być mało przyjemne. Przy zabiegu trzeba pamiętać o nawadnianiu. Jak widzicie na zdjęciach pierwsze co dostałam na wejście to swoją butelkę. Trzeba również wypić ok litr wody po zabiegu dla lepszych efektów. W pakiecie jest 6 zabiegów po 15 minut i od tego zaczynamy.

Przeciwskazania: miesiączka, opryszczka, przeziębienia, choroby nowotworowe, nadciśnienie, zaawansowane żylaki.

Po cesarskim cięciu okolice brzucha możemy zacząć tworzyć na nowo dopiero po 6 miesiącach, nie można również karmić piersią.

Zabiegi idealnie sprawdzają się dla osób które ćwiczą, usprawniają mięśnie. Taki był mój zamysł, aby połączyć ćwiczenia z zabiegami. Myślę, że nie ma co się oszukiwać same zabiegi i zła dieta, brak ruchu nie pomogą długoterminowo.

Czy bolało? Ciężko mi powiedzieć. Jako osoba gruboskórna nie czułam bólu, ale mało przyjemne gniecenie brzucha, nogi właściwie były odpoczynkiem, przyjemnością.

Efekty? Już na pierwszy rzut zauważyłam i poczułam wygładzenie. Skóra wyglądała po zabiegu na jędrniejszą (idealny zabieg przed „wielkim” wyjściem. Dużym plusem było poczucie, że mam bardziej płaski brzuch. Na tym efekcie najbardziej mi zależało i pewnie dlatego głównie na niego zwróciłam uwagę.

Do przeczytania w kolejnym poście!

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Inspiruj się podróżami ♥
Porozmawiajmy o Modzie