Metamorfozy wiosny w Galerii Mazovia

Fot. Piotr Terebiński 

Pierwsza edycja Metamorfoz z Galerią Mazovia chociaż emocje są wciąż żywe przechodzi do historii.  Nasza uczestniczka projektu tegoroczna maturzystka Karolina Szczepaniak postanowiła wejść w tzw dorosłość w nowym wydaniu.

Bardzo zależało mi, aby całość była zachowana w formie warsztatowej i po zakończeniu projektu przekazana wiedza została wykorzystana w codziennym życiu.

Ja widzicie na zdjęciach ja podczas projektu przeprowadziłam warsztat z doboru stylizacji do sylwetki. Nie od dzisiaj wiadomo, że podstawą jest dobrze dobrana bielizna, dlatego pierwsze kroki zostały skierowane do salonu Corin, gdzie brafitterki ustaliły odpowiedni rozmiar biustonosza.

Po warsztatach przyszedł czas na relaks w salonie ART FRYZ, gdzie uczestniczka została poddana dekoloryzacji i dopasowaniu koloru włosów do jej naturalnego. Karolina bardzo się ucieszyła z powrotu do natury i zaangażowania salonu.

Ponieważ czas płynął nieubłaganie, jeszcze z farbą na włosach ruszyłyśmy na makijaż do punktu Sephora, gdzie uczestniczka, została nauczona jak uwydatnić makijażem oczy pod  okularami oraz została pięknie umalowana do sesji.

Po wielu godzinach przygotowań, częściach warsztatowych mogłyśmy zacząć sesję zdjęciową, która pozostanie pamiątką projektu.

Bardzo dziękuje wszystkim za cierpliwość i zaufanie <3

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Drugie życie♥
Porozmawiajmy o Modzie