Odpowiedzialność tylko dla odważnych!

zdjęcie 2-2

Koszula:Ania Kuczyńska I Buty:Top Shop I Spodnie:Zara I Torebka:Second Hand

Do pisania tego tekstu podchodziłam dwa razy, aż zdałam sobie sprawę, że czas wziąć odpowiedzialność w swoje ręce. Ile razy Wy czegoś chcieliście, ale nie wieliście czy możecie, czy powinniście i wkraczaliście w świat wymówek! Które tylko na chwilę łagodzą nasze lenistwo lub strach. Spokojnie, wyrzuty sumienia, że jeszcze czegoś nie zrobiliści wrócą i Ci o sobie przypomną. To może lepiej zrobić im niespodziankę i je przechytrzyć. Jeśli przychodzi Ci coś do głowy, co cały czas odkładasz na później to zrób to teraz!

Sama biorę ogromną odpowiedzialność za czas. Nie lubię marnować czasu swojego i innych. Dlatego możesz być pewny, że jak się z Tobą umówię to nie będę spóźniona.

Nie jest to łatwa sztuka, przejąć nad sobą kontrole, prościej jest obwiniać rodzinę, partnera, rząd lub pogodę. Każdy może stać się naszym „sprzymierzeńcem wymówek” tylko czy warto? Jak długo chcemy narzekać na brak słońca? Nadchodzącą jesień? Może lepiej stanąć przed lustrem i się do siebie uśmiechnąć, przecież dzisiaj też może być piękny dzień 🙂

 

 

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥