Opinie klientek

Agnieszka Grześków. Trener, coach.Agnieszka Grześków, coach, trenerka.

Wykonując pracę trenera i coacha chcę być postrzegana jako ekspert i osoba godna zaufania, dlatego postanowiłam skorzystać z usług profesjonalisty. Wybrałam stylistkę – Sandrę Panuś. Współpraca z nią daje wiele przyjemności, bo przez cały czas ma w głowie cel, jaki klient chce osiągnąć. To ważne, zwłaszcza wtedy, gdy właśnie klient o tym celu zapomina, wracając do starych przyzwyczajeń.

Marta Szymańska. Fotografka.Marta Szymańska, fotografka.

Sandra to bardzo sympatyczna, pełna energii perfekcjonistka. Ma świetne wyczucie stylu, głowę pełną pomysłów i jest świetnie przygotowana! Miło się z nią pracuję i rozmawia. Polecam ją każdemu!

Agnieszka WolińskaAgnieszka Wolińska

Nasza współpraca rozpoczęła się za pośrednictwem Wakacyjnej Kliniki Odchudzania. Na zajęciach nauczyłam się, jak dobrać ubrania do mojego typu sylwetki oraz tego jak za pomocą ubrań ukryć wiele mankamentów figury. Łatwo nie było, bo strasznie broniłam się przed sweterkiem, ale doszłyśmy do porozumienia i efekt dla mnie osobiście był rewelacyjny, ja jeszcze nigdy nie wyglądałam tak szczupło.

DSC03616_SnapseedMarta Remplewicz – współwłaścicielka kosmetyków DLA

Należę do tego typu kobiet, które nie lubią godzinami przeglądać sklepowych półek i szukać tych najlepszych dla siebie ubrań. Na szczęście poznałam Sandrę i z nią zakupy to czysta przyjemność ☺ Rekordowym czasowo zakupem była sukienka  na pewną galę, w ciągu 15 minut Sandra znalazła tą idealną dla mnie! Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest gdy dostaję od niej zdjęcie jakiejś części garderoby z ceną. Wiem, że rzeczy wybrane przez nią zawsze idealnie pasują a przede wszystkim są dobrane do mojego charakteru i stylu bycia.

Edyta Chalińska-Blonkowska

Zakupy z Sandrą pozwalają mi zaoszczędzić czas i od nie wiem kiedy mam co na siebie włożyć. Zna dobrze ofertę handlową i celnie trafia w potrzeby chwili. Dużą wartością dodaną jest to, że zawsze po zakupach przesyła propozycje stylizacji z wykorzystanie zakupionych rzeczy. To jest nieocenione, bo kupiłaś jedną rzecz a możesz stworzyć stylizacje na kilka dni.

Iwona Pessel Założycielka Salonu Fryzjerskiego Iwona Pessel

Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po współpracy z Sandrą. Jest to przesympatyczna osoba która zna się na rzeczy. Najpierw niezobowiązujące spotkanie, oglądanie gazetek, luźna rozmowa i poznawanie mojego stylu, Sandra chciała mnie „rozgryźć” . Oczywiście udało jej się to!  Dalej „porządki w szafie”. Po dwóch godzinach 3/4 zawartości mojej super garderoby było już pięknie spakowane przy drzwiach, Moja szafa była PUSTA I co się stało po tym??! Ja W Końcu miałam się w co ubrać. Sandra porobiła mi fajne stylizacje, pokazała co z czym można połączyć. Nauczyła przysłowiowo „bawić się modą”. I długo jeszcze będę miała w pamięci słowa Sandry  „I tak musisz wyjść z domu w ubraniu, to czemu nie wyjść z domu dobrze ubranym?”
Gorąco polecam Sandrę
Kamila Augustyńska Kobieta przedsiębiorcza, inwestor w nieruchomości

Pod koniec listopada poprosiłam Sandrę o pomoc w zrobieniu czystek w mojej szafie.
Nasze spotkanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Sandra jak zawodowy coach zadawała mi pytania dzięki którym bez najmniejszych oporów pozbyłam się większości ubrań. Przegląd szafy zakończył się wypchanymi po brzegi trzema workami: do pojemnika dla potrzebujących, dla znajomej do lumpeksu i dla teściowej 🙂 jestem z siebie bardzo dumna ze zrobiłam generalny porządek w szafie. Teraz nie mam już problemu w co się ubrać ponieważ jak zaglądam do szafy to jest tam mało ubrań ale tylko takie które lubię i w których się cudownie czuje. Dziękuje Sandra i polecam wszystkim dziewczynom które maja za dużo ciuchów i nie potrafią się z nimi rozstać.

 

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Drugie życie♥
Porozmawiajmy o Modzie