Powrót do dzieciństwa

Fot. Piotr Terebiński 

Koszula: Michał Szulc SOLD I Buty: New Balance I Spodnie, kurtka: Second Hand

Powrót do dzieciństwa, beztroskie zabawy na trzepaku i odwiedzanie zakazanych zakamarków.

Taki piękny, zamknięty „raj” znaleźliśmy w Płocku z Piotrkiem poszukując miejsca na zdjęcia. Otworzyliśmy zamknięte bramy i odkryliśmy zakazane zakamarki idealne na tło zdjęć.

Ja wiele godzin mojego dzieciństwa spędzałam właśnie w taki sposób na słodkich ulicach (dzielnica Płocka). To właśnie na trzepaku można się było nagadać z koleżankami, wywiesić głowę do góry nogami i patrzeć na świat z innej perspektywy.

Wielkimi krokami zbliża się weekend myślę, że to idealny czas, aby oddać się zapomnieniu i wrócić do czasów dzieciństwa. Z sentymentem wskoczyć na plac zabaw, pochodzić boso po trawie (jeśli pogoda pozwoli) lub stworzyć inną przyjemną sytuację, która przeniesie Was w czas beztroski i ogromnej radości.

„Ciało fizyczne jest jak trzyletnie dziecko lub jak młode szczenięcie. Dopóki trwa działanie, dopóty prawdopodobnie nie będzie pamiętać o swoim nadświadomym ja. […] Pozwól sobie na ten moment przerwy. Poszerz świadomy umysł tak, aby nacieszyć się wrażeniem przestrzeni, odpoczynkiem, otwarciem wyobraźni. ” – cytat z książki „Intuicja”

 

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Drugie życie♥
Porozmawiajmy o Modzie