Poznaj mnie po okładce i jedna z ważniejszych dla mnie książek „Droga artysty”

Ostatnio zaktualizowane

2016-05-31 PIO_9922 2016-05-31 PIO_9930 2016-05-31 PIO_9937

Fot. Piotr Terebiński 

Spódnica, Bluzka: Second Hand

Buty: Vero Moda

W ramach III Płockiego Festiwalu Czytelnictwa zorganizowano akcję „Poznaj mnie po okładce” (więcej zdjęć na stronie wydarzenia).  Polegała ona na zrobieniu sobie dwóch zdjęć: jedno z twarzą zasłoniętą ulubioną książką, drugie z twarzą odsłoniętą.  na podstawie zdjęć została stworzona interaktywna wystawa dla dzieci, obrazującą, iż czytanie to powszechna rzecz oraz pokazanie, jakie są ulubione książki osób mniej lub bardziej znanych, zachęcając tym samym do czytania.

Nie ukrywam, że ciężko było mi wybrać jedną znaczącą dla mnie książkę. Jest wiele tytułów, które ma wpływ na moje obecne życie i wybory.

Padło na „Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę.” Kiedyś już Wam wspominałam o tej książce, post znajdziecie TUTAJ .  Autorka uważa, że „wszyscy jesteśmy artystami, choć często brakuje nam odwagi, by realizować swoje marzenia. Julia Cameron scenarzystka, pisarka, kompozytorka, reżyserka i dziennikarka, od dwudziestu lat uczy ludzi na całym świecie, jak pozbyć się twórczych blokad i robić to, co się naprawdę kocha. Jej autorska metoda, 12-tygodniowy kurs odkrywania własnej kreatywności, pomogła przebudzić twórcze ja nie tylko wielu wątpiącym w siebie artystom, ale również tysiącom niezwiązanych ze sztuką osób, które po prostu chcą żyć z pasją.” Czuję, że pozwoliła mi odkryć moje małe i duże zdolności, zrozumieć blokady, które w sobie noszę/nosiłam i poprzez ćwiczenia w książce je odblokować/zaakceptować. Pozwoliła mi żyć i pracować po swojemu. Bardzo mocno Wam polecam.

Organizatorom bardzo dziękuję za zaproszenie do udziału w akcji. Wspaniała inicjatywa <3

 

Komentarzy: 1

  1. Marta Guzowska 20 września 2016 o 15:26

    Zdjęcia Pana Piotra w punkcie mojego gustu!

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Drugie życie♥
Porozmawiajmy o Modzie