Press day marki Quiosque na sezon jesień-zima 2017/18

5

Jesień wkraczyła na salony na dobre! Łudziłam się jeszcze gorącymi promieniami słońca, ale to chyba już w tym roku tylko marzenie. We wtorek w pięknym wnętrzu restauracji N31 w Warszawie odbył się press day na sezon jesień-zima 2017/2018 marki Quiosque. Poczułam powiew świeżości!

1
2

Obok pysznego jedzenia i (podobno) znakomitych babeczek dumnie na wieszakach prezentowała się najnowsza kolekcja. Kolorystyka pomiędzy klasycznymi odcieniami (biel, czerń, szarość) przemycała mocne akcenty żółtego, czerwonego lub butelkowej zieleni.

Jak zgodnie ustaliłyśmy z projektantką kolekcji idealnie nadaje się dla matki i córki. Bez problemu znajdzie się wiele fasonów, którymi wzajemnie mogą się wymieniać w celu urozmaicenia swoich szaf.

6

Wiadomo, że eventy to nie tylko prezentacje najnowszych kolekcji, ale również ludzie. Na spotkaniu miałam okazję odświeżyć wiele znajomości, poznać nowych interesujących ludzi (których wcześniej znałam tylko przez @). Press day marki to czas pełen przyjemnych i owocnych rozmów.

7
8

Podczas prezentacji miałam ogromną przyjemność poznać projektantkę najnowszej kolekcji - Edytę. Kobieta z rewelacyjną energią, pełna pasji i chęci dzielenia się swoją wiedzą. Przez długi czas opowiadała mi z zapałem o najnowszych propozycjach, wyborach kolorystycznych i materiałowych. Edyta udowodniła, że najlepiej wygląda się w swoich projektach zakładając przepiękny, elegancki kombinezon.

10
9

Nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności i przymierzyłam sukienkę z najnowszej kolekcji. Bardzo przyjemna w dotyku i najważniejsze ciepła. Jak Wam się podoba?

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Drugie życie♥
Porozmawiajmy o Modzie