SandraPanus.pl – Blog Moda Lifestyle

Fashion Life Evolution

Blog

Równowaga zawsze w cenie

Fot. Piotr Terebiński

Bluza: Colmar I Buty: New Balance I Okulary: Ray Ban I Spódnica: Second Hand

Chciałam wrócić wspomnieniami do ostatnich dni kwietnia, gdzie w ramach równowagi miałam okazję się spotkać z przyjemnymi akcentami i konstruktywną krytyką. Jak w temacie równowaga zawsze w cenie.

Bardzo przyjemny początek z dzieciakami w miejskim przedszkolu, te ich pytania i zaglądanie mi do termosu z ziołami było bezcenne. Zapewne po powrocie opowiadali rodzicom, że gościem specjalnym była pani z kubkiem ziół (jestem bardzo ciekawa ich reakcji). Zostałam zaproszona jako blogerka, aby porozmawiać o swojej pracy i poczytać im książkę o pisarce. Wspaniałe wspomnienia.

Później szybkie przedostanie się na warsztat o „Przemówieniu publicznym”, pierwszą część prowadził aktor Mariusz Pogonowski. Bardzo ciekawa osobowość, pełna pasji i rewelacyjnego warsztatu. Tutaj mój mały pstryczek, że muszę jeszcze trochę popracować nad moimi przemówieniami, za dużo spacerowania po sali, poprawiania włosów i zbędna gestykulacja. Bardzo się cieszę, że to usłyszałam, chociaż przyznaje początkowo nie było mi to łatwo przyjąć. Pomogło kilka wdechów i wydechów, aby zaakceptować, przyjąć do wiadomości i postarać się zmienić na kolejnych spotkaniach. Drugi dzień wystąpień publicznych był bardzo miłym zaskoczeniem, Dorota (trener biznesu) pozwoliła mi uschematyzować wiedzę. I te wspaniałe słowa na koniec „Błędy będą częścią wystąpienia” za które bardzo dziękuję.

W tym samym czasie dostałam takie piękne słowa/wiadomości, które upewniły mnie, że zawsze warto robić swoje. Mimo mniejszych i większych potknięć.

„Wiesz Sandra, ja sie Tobie do czegoś przyznam – do tego, żeby zacząć robić coś w Płocku, Ty mnie zainspirowałaś, ja zawsze sądziłam, że w tym mieście nic sie nie da zrobić i wolałam jeździć gdzieś indziej”, „Tak sobie myślę ,że w ogóle fajna z Ciebie Kobietka” przyszła jeszcze jedna wiadomość, której nie mogę jeszcze Wam zdradzić, ale jak wypali to będę mogła spełnić kolejne moje marzenie z Mapy Marzeń więc trzymajcie proszę kciuki 🎉

Czy Wy również zauważacie harmonię i równowagę w życiu? Jak pomiędzy dniami rozkoszy i euforii, przewijają się chwilę zwątpienia i słabości? Trzeba się dokładnie przyjrzeć, co dzieje się wokół nas i zwrócić uwagę na wydarzenia, które nas dotykają. Zapewne dzięki książce, którą chłonę „Intuicja” moje postrzeganie jest wyostrzone. A jak Wy postrzegacie swoje życie?

Author:
Posted in: Moda, Rozwój, Stylizacja
One comments on “Równowaga zawsze w cenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Wakacyjne spotkanie Porozmawiajmy o Modzie w Kino za Rogiem Płock ♥
Porozmawiajmy o Modzie