Znajdź swoje „po co”, aby się zmotywować i pewnym krokiem ruszyć z miejsca

1

 

Każdy ma lub szuka swojego sposobu do motywowania się. Jedni zaglądają do książek, spotkają się z ciekawymi ludźmi, inni czują największą motywację stojąc pod ścianą, a często też mamy swoje sposoby, ale nie zdają sobie z nich sprawy.

Znajdź w swoim życiu "po co", aby pewnym krokiem ruszyć z miejsca.

Powyższe stwierdzenie przywiózł Hubert z ostatniego szkolenia. I powiem szczerze, że bardzo mi się spodobało. Zwróciłam uwagę jak dwa słowa mogą wiele zmienić w rozumowaniu działań naszych i innych.

 

 

2
7

 

  Ostatnio mam "szczęście" do przemiennych emocji, obrazów, które dają mi dużo do myślenia. Serial "Watacha" pokazujący życie ludzi przy granicy (straży granicznej i przemytników) zarazem straszny i z pięknymi widokami gór. Pokazuje jak główny zabójca ma silne "po co" na pierwszy rzut tylko zabija, ale w dalszym odcinkach pokazane jest, że robi to w obronie swoje żony i córki. Każdy robi coś "po coś" często nie zastanawiając się nad tym, dlaczego w takim kierunku właśnie zmierzają nasze działania.

 

3
4

 

Można też odwrócić sytuację i się wspaniale motywować znajdując swoje "po co". Ja ten sposób (nieświadomie) wykorzystałam najpierw ustalając wyjazd do Tajlandii, później remont mieszkania. Moje zarobione pieniądze przelewałam na subkonta, w tym czasie przestałam już pracować na piękne oczy. Znalazłam swoje "po co" motywujące mnie do zarabiania i mówienia kwot za wykonaną usługę.

Wcześniej nie trzymał mnie w rydzach kredyt na mieszkanie, utrzymanie rodziny, wiedziałam, że inne źródło daje nam pieniądze na codzienne życie. Jednak, gdy znalazłam bliskie mi i silne "po co" odkryłam motywację, aby przerodzić pasję w dochodowy biznes. To jest tak piękna obserwacja, że jak my jesteśmy na coś gotowi, otwieramy się na sytuację to nagle pojawiają się w moim przypadku bardziej dochodowe oferty.

I tak już jesteśmy po wyjeździe do Tajlandii, a za tydzień zaczynamy remont mieszkania <3

 

5
6

 

Bardzo dziękuję za możliwość zrobienia zdjęć w pięknych wnętrzach Ciuciubabki domowej cukiernii.

 

Sukienka: Zara

Buty: Stradivarius

Kolczyki: Poplavsky

Pasek, sweter: Second Hand

 

Fot. Monika Górska 

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥