Znajdź czas na robienie rzeczy ważnych

Sandra5

"Jakbym był zawodnikiem, który dobiega do mety to kazał byś mi zwolnić czy przyspieszyć?" - dopytuje po drugim zawale ojciec (Jan Peszek) tytułowego Juliusza (Wojciech Mecwaldowski), który jednoznacznie odmawia zmiany trybu życia. Ta scena w filmie "Juliusz" spowodowała ciszę... dostaliśmy chwilę na zastanowienie się pomiędzy ciągłą dawką uśmiechu, co w życiu jest ważne.

 

Sandra10
Sandra8
Sandra3
Czuję, że zdjęcia we wpisie zostały zrobione w moim innym życiu, jeszcze przed śmiercią babci. Ciężko mi było je tutaj wstawić chociaż są przepiękne, pełne radości, spełnienia i wspomnienia ciepłych dni.
Teraz jest drugie życie, którego uczę się wciąż na nowo.
Mimo bólu mam w sobie wdzięczność, że nie odpuszczałam rzeczy ważnych jak bycie z osobą, którą tak bardzo kochałam. Wspólne pójście na ciuszki, zakupy, spacery z dzieciakami i jej ogromna pomoc przy Kai i Kajetanie, gdy potrzebowaliśmy iść z Hubertem na randkę.  Potwierdzenie, że nasze małe wybory mają ogromne znaczenie. Nigdy nie wiemy kiedy ważna dla nas relacja się skończy. 
Czasami kusi nas oczywiście odkładanie wszystkiego na później bo przecież każdy z nas ma tyle obowiązków w domu i pracy. A gdyby tak zamknąć drzwi i wyjść na spotkanie z bliskimi, randke ze sobą. Zrobić coś ważnego teraz! Nie czekając na dobry moment.
Sandra1jpg
Sandra6
Tydzień temu zrobiłyśmy sobie mini wakacje razem z moją mamą, wyjechałyśmy do pobliskiego hotelu (dziękujemy hotel Kawallo za wspaniałe przyjecie <3). Stwierdziłyśmy, że nie ma co odkładać na póżniej czasu dla siebie. Najpierw pojechała moja mama, aby pobyć ze sobą (pewnie od niej nauczyłam się dostrzegania podobnych potrzeb) i póżniej dojechałam ja z książką, kostiumem kąpielowym, aby delektować się widokiem na las w ciepłym jacuzzi.
A kiedy Ty zrobiłaś/łeś  coś dla siebie?

 

"Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem." - Thomas Dreier
Sandra9
Sandra2jpg

Fot. Monika Górska 

 

Sukienka: Second Hand - za czujne oko dziękuję Julii Gutowskiej

Buty: Zara

Okulary: Top Secret

Torba: Sinsay

Komentarzy: 7

 1. Marlena 3 października 2018 o 14:17

  Przepiękna tunika i bardzo ładnie się w niej prezentujesz! Kojarzy mi się trochę stylem ubrań damskich z ZOiO. Buty natomiast bardzo ładnie się prezentują, ale szkoda, ze nie ma ich zbliżenia 🙂

 2. Kornelia 3 października 2018 o 16:37

  O tak! Taka chwila dla siebie jest niezmiernie ważna, nie tylko w trudnych chwilach, ale również w tych momentach, gdy wydaje się, że nie ma na nic czasu…

  • Sandra 4 października 2018 o 08:04

   Myślę, że czas ze sobą jest potrzebny i odpowiedni w każdej chwili życia. Warto o tym pamiętać 🙂

 3. Eliza 5 października 2018 o 16:23

  No i znowu wyglądasz pięknie 🙂 Tunika w stylu totalnie artystycznym!

 4. Blog modowy dla kobiet 9 października 2018 o 11:30

  Wyglądasz idealnie! Pozdrawiam cieplutko 🙂

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥