Nazywam sie Sandra i jestem pasjonatką mody i życia. Z modą jestem związana od 9 lat i towarzyszy mi każdego dnia. Mój poranek to przegląd magazynów oraz stron internetowych związanych z branżą. Moda i jej udział w życiu codziennym interesują mnie od zawsze, chętnie dzielę się swoją wiedzą, pomagając innym jak dobrze wyglądać w zgodnie ze sobą. Właśnie dlatego powstał ten blog. To takie moje trzecie dziecko. Piszę o modzie użytkowej i rozkładam życie na części akceptując szczęścia. Doświadczam kulturę i aktywne spędzanie czasu wolnego. Jestem absolwentką warsztatów stylizacji Glamour, ELLE, Krzysztofa Łoszewskiego (eksperta od męskiego dress code), Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Współpracowałam :

ElleF
InstyleSAndra
Gala

z magazynem modowym ELLE np. podczas okładkowej sesji zdjęciowej – modelka Magdalena Frąckowiak oraz innych sesji zdjęciowych
jako stylistka przy projekcie „Klinika odchudzania”, gdzie doradzałam uczestnikom i przygotowywałam pokaz XXL zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
przy różnych projektach z magazynem Gala oraz InStyle Polska.

Czas wolny spędzam ze swoja rodziną, przyjaciółmi lub tworze "randki ze sobą". Mam wspierającego i akceptującego moje wybory męża i dwójkę aktywnych dzieci: Kaję i Kajetana - są dla mnie ogromną motywacją. W czasie wolnym lubię czytać książki, patrzeć w niebo i aktywnie spedzac czas (sport). Sport to dla mnie ogromna dawka energii i wyzwanie. Biegam i uczęszczam na zajęcia fitness. W książkach poszukuje prawdy o świadomym życiu, tematy związane z szeroko rozumianym rozwojem osobistym.

Zmiana jest moim paliwem

Moje życie to ciągła podróż. Podróżowanie napędza mnie do działania, zmienia punkt patrzenia na codzienność. Pasje i zainteresowania przenoszę na mojego bloga, są odczuwalne w tekstach . Wierzę, że Ci się spodobają i znajdziesz coś dla siebie. Zapraszam do owocnego czytania.

SANDRA

Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥