SandraPanus.pl – Blog Moda Lifestyle

Fashion Life Evolution

O mnie

Związana z modą od 7 lat. Pasjonatka życia i mody.

Blog to moje trzecie dziecko. Piszę o modzie użytkowej i rozkładam życie na części akceptując szczęścia. Doświadczam kulturę i aktywne spędzanie czasu wolnego. 

Moda i jej udział w życiu codziennym interesują mnie od zawsze, chętnie dzielę się swoją wiedzą, pomagając innym jak dobrze wyglądać w zgodnie ze sobą. Absolwentka warsztatów stylizacji Glamour, ELLE, Krzysztofa Łoszewskiego (eksperta od męskiego dress code), Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Swoje doświadczenie pogłębiam podczas współpracy z magazynem modowym ELLE np. podczas okładkowej sesji zdjęciowej – modelka Magdalena Frąckowiak oraz innych sesji zdjęciowych, pokazów, spotkań z klientami indywidualnymi oraz warsztatów dla grup. Współpracuję przy tworzeniu kampanii reklamowych. Pracowałam, jako stylistka przy projekcie „Klinika odchudzania”, gdzie doradzałam uczestnikom i przygotowywałam pokaz XXL zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Współpracowałam przy różnych projektach z magazynem Gala oraz InStyle Polska.

Od grudnia organizuję w Płocku spotkania dla kobiet „Porozmawiajmy o modzie”. Jest to mój autorski projekt i jego celem jest przekonanie, że „moda nie zawsze paraliżuje umysły kobiet”.

Sprawdź czym Cię zainspiruję! 

Moje początki zaczęły się właśnie tutaj, poprzez pisanie na blogu.

Moda towarzyszy mi każdego dnia, każdy poranek to przegląd magazynów oraz stron internetowych związanych z branżą.

Uśmiech i pozytywne nastawienie to dla mnie podstawa! 

Zadaję dużo pytań, aby Cię jak najlepiej poznać, poprzez pytania możesz się zagłębić w to, co lubisz i sam/a odkrywasz swoje mocne strony, które chcesz pokazać światu. Wystarczy otwarty umysł i chęć współpracy.

A co robię po pracy?

Uwielbiam się rozwijać, dbam o czas dla siebie i bliskich.

Od roku „rekreacyjnie” trenuję tajski boks (muay thai). Potrafi zmęczyć, wyłączyć myślenie i daje dużo pewności siebie.

_MG_8282-4

Czytam książki. Zwłaszcza związane z rozwojem osobistym na romanse szkoda mi mojego cennego czasu 🙂

_MG_8388-13Biegam. Uwielbiam rano sama lub w grupie, zwłaszcza z przyjaciółkami, gdy możemy się wymienić ostatnimi przeżyciami 🙂

_MG_8334-8

Podróżowanie mnie napędza do działania, zmienia punkt patrzenia na codzienność. Stale zmiennie to moje ulubione stwierdzenie 🙂

_MG_8399-14

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Wakacyjne spotkanie Porozmawiajmy o Modzie w Kino za Rogiem Płock ♥
Porozmawiajmy o Modzie