Z pasji, zauroczenia rozwojem  Coach ICC.

Od 5 lat organizatorka autorskich kobiecych spotkań „Porozmawiajmy o Modzie”, gdzie tłem staje się moda, a celem bycie razem. Kobiety mają możliwość się poznać, zaprzyjaźnić i przy okazji porozmawiać o ważnych tematach np. jak celebrować życie, kobiecość i sensualność itp.

Od roku 2017 wspólpracuję z fundacją Sukces Pisany Szminką Olgi Kozierowskiej., gdzie jestem ambasadorką i organizuję bezpłatne spotkania dla kobiet "Sukces to Ja" w Płocku. Są to spotkania aktywizujące kobiety. Rozmawiamy o poczuciu własnej wartości, sprzedaży, świadomym oddechu. Towarzyszę kobietom, inspiruje, pomagam w prowadzeniu własnej działalności i promocji w social mediach.

Od 11 lat prowadzę bloga, który szerzy tematykę zrównoważonej mody i życia w spełnieniu.

Jako doradca wizerunkowy odkrywam potencjał w szafie klienta, prowadzę prelekcje, warsztaty uczę jak dobrze wyglądać w zgodzie ze sobą.

Towarzyszę kobietom, inspiruję je, staję się ich mentorem w prowadzeniu własnych działalności, angażowaniu się w kanały social media. 

Jestem absolwentką warsztatów stylizacji Glamour, ELLE, Krzysztofa Łoszewskiego (eksperta od męskiego dress code), Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Współpracowałam z magazynami : InStyle, Elle, Gala.

10

Czas wolny spędzam ze swoja rodziną, przyjaciółmi, tworzę "randki ze sobą". Spełniam się jako żona i mama dwójki aktywnych dzieci: Kai i Kajetana - są dla mnie ogromną motywacją. W czasie wolnym lubię czytać książki, patrzeć w niebo i aktywnie spedzac czas (sport). Sport to dla mnie ogromna dawka energii i wyzwanie. Biegam i uczęszczam na zajęcia fitness. W książkach poszukuje prawdy o świadomym życiu, tematy związane z szeroko rozumianym rozwojem osobistym.

 

Zmiana jest moim paliwem

Moje życie to ciągła podróż. Podróżowanie napędza mnie do działania, zmienia punkt patrzenia na codzienność. Pasje i zainteresowania przenoszę na mojego bloga, są odczuwalne w tekstach . Wierzę, że Ci się spodobają i znajdziesz coś dla siebie. Zapraszam do owocnego czytania.

SANDRA

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o... ♥