Jest jedna rzecz, której bardzo mi brakuje podczas spotkań… 4te urodziny Porozmawiajmy o Modzie

1
Pierwsze minuty spotkania, a po moich policzkach już leciały łzy.. Wszystkie kobiety wstały, aby razem zaśpiewać "sto lat".
Cudowne uczucie, gdy wiesz, że ok 80 kobiet przychodzi, aby wspólnie celebrować 4te urodziny spotkań Porozmawiajmy o Modzie, które były twoim marzeniem i które od A do Z tworzysz.
Niektóre chciały posłuchać o modzie na życie "poza trendami", inne poznać Karolinę Cwalinę i jej historię, a niektóre się po prostu pobyć z kobietami. Spotkałyśmy się w jednym miejscu, każda inna, każda wyjątkowa.
9
15
16
Jest jedna rzecz, której bardzo mi brakuje podczas spotkań...
Brakuje mi tego, aby Was wszystkie uściskać, bliżej poznać. Niektóre z Was widziałam tylko na zdjęciach.. I to jest rzecz, której bardzo żałuję.
Z całego serca Wam dziękuję, że byłyscie ze mną, że wspólnie celebrowałyśmy nasz babski sukces. Pokazałyśmy, że kobiety chcą się ze sobą spotykać, wzajemnie inspirować.

20
21
22
23
3
30
Moja przyjaciółka powiedziała po spotkaniu piękne słowa "Twoje spotkania są perfekcyjnie nie perfekcyjne. Z jednej strony prześliczne miejsce - na bogato, idealne wnętrze, partnerzy spotkania, znaczące marki ,a w tym wszystkim ty płacząca ze wzruszenia już na początku, zmieniająca buty na środku sali na szpilki nie udając, że do ideału ci daleko, witająca nas z uśmiechem, który pozwala czuć się swobodnie." Dziękuję, Ci Marta ze te ważne dla mnie słowa.
I jak to powiedziała Kasia , gdy się martwiłam czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik "Czy ostatni guzik musi być dopięty? A może w modzie jest niedopinanie? Niech będzie widać trochę dekoltu..." I był dekolt! Zapomniałam o świeczkach na tort. Wtedy w mojej głowie się pojawiły słowa Kasi i poczucie, że tak miało być <3
33
40
34
31
41
Dziękuję za zaufanie partnerom, bez których spotkanie by nie było takie zacne ♥️
Hotel Herman ogromnie dziękuję za podzielenie się z nami przepiękna przestrzenią, ugoszczenie nas jak prawdziwe księżniczki.
Nantes dziękuję za Wasze wsparcie i przygotowanie dla każdej z uczestniczek bonów, dzięki nim każda wyszła z prezentem. Trzy szczęściary dodatkowo zabrały Vouchery do wykorzystania na dowolne zabiegi.
LILOU dziękuję w imieniu wygranych kobiet, którym udało się zdobyć Wasze Vouchery na biżuterię. Widziałam te mocno zacisnięte dłonie z nadzieją, że będą mogły dumnie nosić Wasze produkty.
Tort od Ciuciubabka to nie tylko cudo wizualne, ale i rozkosz dla podniebienia. Bardzo Wam dziękuję za zaangażwanie.
Monika Górska jak zawsze idealnie łapie nasze uśmiechy, zaskoczenie, uściski i zasłuchanie - dziękuję.
24
28
26
29
6
5
Wisienką na torcie był wywiad z Karoliną Cwaliną-Stępniak. Kobieta petarda! Karolina z ogromnym zaangażowaniem dzieliła się z nami swoimi przeżyciami, wychodzeniem z choroby (której jak sama powiedziała jest wdzięczna, że się przydarzyła), drogą pod prąd w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami.
Przyznaje, że jest typem zadaniowca i dużo od siebie wymaga. Czy to jej pomaga? Nie zdradzę 🙂
Karolina bardzo zainspirowała uczestniczki spotkania i czułam, że większość ma niedosyt, że to już koniec, chciały ją bliżej poznać, a najlepiej zabrać na trochę do domu (pewnie dlatego nasza noc nie mogła się szybko skończyć).
P.S. Mam nagrany filmik z wywiadu to postaram się udostępnić go dla wszystkich 🙂
47
43
42
Fot. Monika Górska

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥