Medytacja na szlaku górskim, gdy każdy krok stawiasz z ogromną uważnością.

IMG_7825

Dzisiejszy post będzie o medytacji podczas mojej wędrówki w góry, o tym jak myśli potrafią się wyłączyć i wejść na oddzielny szlak.

FullSizeRender_1

FullSizeRender_3

 

Pierwszy dzień po przyjeździe spędziliśmy na leniuchowaniu, spacer po Krupowkach można twierdzić, że tłok i pełno pamiątek, ale mam do nich ogromny sentyment. Zapewne 2h na cały wyjazd mi tam wystarczyły, ale potrzeba zaspokojona. Po spacerze wyjechaliśmy do Białki Tatrzańskiej, gdzie mieliśmy zarezerwowany hotel z małymi przyjemnościami dla każdgo basen, sauna, siłownia, place zabaw. Ten dzień był skierowany na relax i odpoczynek.

IMG_7942

Podczas moich wędrówek czułam się jak w transie. Moje myśli były skierowane na oddychanie i uważne stawianie kroków na skały. Wyłączyły się wszystkie poboczne głosy, istniało tylko „tu i teraz”.

 

Gdy zeszliśmy już z Giewontu i szliśmy dalej w dół czułam w sobie ogromną moc, miałam poczucie, że jestem jak żołnierz, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

FullSizeRender_6

Podczas powrotu czułam ogromne oczyszczenie wewnętrzne, miałam poczucie, że wracam do innego świata. Wspaniałe uczucie, gdy zrobi się dla siebie coś wyjątkowego, przekroczy swoje granice, słabości.

Mimo bólu kolana i stawów do tej pory, wiem, że warto.

Pozostaw komentarz

Cieszę się, że jesteś <3

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Cieszę się, że jesteś <3
Dzięki podaniu swoich danych będę Cię mogła
na bieżąco informować o nowych
postach, wydarzeniach które organizuje!
Zrobiłeś/aś to!
Witaj w moim świecie <3
Porozmawiajmy o Modzie ♥